Other lots by De Coninck
#442René De ConinckPeriod: 1907-1978“De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.
#352René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
#189René De ConinckPeriod: 1907-1978Twee tekeningen, een brugzicht en een tuinzicht, inkt op papier, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1945 en 1960.
Two drawings, a view of a bridge and a garden, ink on paper, signed R. De Coninck and dated 1945 and 1960.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 50 / 75
“The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 50 / 75