Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.
René De Coninck
Period: 1907-1978

“Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.

"Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.
Dim. 33 x 39 cm
SKU: 2503250262.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #262
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Coninck

  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #352
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.

    "Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.
    No longer available
    Dim. 25 x 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #189
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    Twee tekeningen, een brugzicht en een tuinzicht, inkt op papier, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1945 en 1960.

    Two drawings, a view of a bridge and a garden, ink on paper, signed R. De Coninck and dated 1945 and 1960.
    No longer available
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More