#211Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
#11Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.
#184M. C. Boumans“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#234Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.
Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#243Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25 / 35