#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
#130Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
#9“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
La Belgique et la Guerre. En quatre parties. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Bruxelles, 1921 - 1923.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
Un double fétiche Luba vêtu de lin, de plumes et de miroirs. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60