Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Corneille
Period: 1922 - 2010

Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.

Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.
Online only
SKU: 2806210160.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #160
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #211
    Mary Verloop VLB

    “Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    ”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13
    Lightolier

    Een designlampje met uitschuifbaar lichtje.

    Une lampe design avec une lumière glissante.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #54

    Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.

    Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #275
    Segers

    “Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 100 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #11

    Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.

    Un lot de dix horloges de voyage et réveils différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #184
    M. C. Boumans

    “Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172

    “Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.

    “Supplicum Sceleri Fraenum”. Gravure ancienne. Paris.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11,5 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #80

    Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.

    Un vase chinois monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #674

    Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5,5 - 17 cm
  • #234

    Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.

    Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #243

    Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.

    Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 31 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More