No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
#295Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
#157Een verzilverd metalen waterkan.
#156Een zilveren broche. 925‰.
#131Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableOnline onlyDim. 1,64 gEstimate: € 40 / 60 -
#104Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)Estimate: € 25 / 35