#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#166Een zilveren armband met dolfijnen.
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
#73Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.
Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
Un vase chinois monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35