Other lots in this auction
-
#128Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).
Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#137Een vaas van kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#211Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
Une paire d'obélisques en plastique craquelés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#22Hilda Verberckmoes“Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.
Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#31Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.
Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Erika Chaffart“Wezen”. Tekening. Gesigneerd.
“Créature”. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 30 / 40

