Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd 33.
Geert Kunen

“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd 33.

”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté 33.
Online only
Dim. H. 33 cm
SKU: 9803210049.
Category: Meubel.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #49
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #125

    Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.

    Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #126

    Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.

    Une chaise sculptée avec siège et dossier cannelés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #295

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #291

    Een bruin lederen vintage tweezitsbank. (Durlet?)

    Canapé deux places moderne en cuir brun (Durlet?)
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 206 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #59

    Een vierkante houten paraplubak met foto’s van geisha’s.

    Un porte-parapluie carré en bois avec des photos de geishas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #279

    Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.

    Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #287

    Een paar vintage chromen designstoelen.

    Une paire de chaises design vintage chromées
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #283

    Een mahoniehouten pembroketafel. Poot te restaureren.

    Un pembroketable en acajou. Pied à restaurer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 60
  • #103

    Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.

    Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #78
    Royal Plazuid, Gouda

    Vier verschillende schotels van Hollands aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Quatre plats en faïence hollandais différents. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 - 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #233

    Gepolychromeerd houten siermaskertje. DRC.

    Masque décoratif en bois polychrome. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.36 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #201

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #171
    Flor De Raet

    “Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    “Intérieur de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #10

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een Luba masker van gekleurd hout. DRC.

    Un masque Luba en bois coloré. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #111
    Porceval, Valencia

    “Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Clown avec flûte . Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #17
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #56

    Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.

    Plat en laiton repoussé décoré de fruits.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #42
    H. De Rijck

    Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.

    Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 42, 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More