#388Een houten gesculpteerd Afrikaans masker.
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
#87Een Duitse sabel uit W.O.I.
A German sabre WWI.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#431Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.
A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.No longer availableDim. 29 x 46 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
#435Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.
#313Val Saint LambertEen vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80