Bronzen beeld van een Chinese wijze te paard.

Bronze statue of a Chinese sage on horseback.
Dim. H 34, L 36 cm
SKU: 2705250361.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 80 / 120

  • #482

    Een salontafel versierd in Chinese lak met reigers bij een vijver op rode fond. Poten in een doorlopende krul. Lichte slijtage.

    A coffee table decorated in Chinese lacquer with herons by a pond on a red background. Legs intricately curled. Light wear.
    Dim. 120 x 55.5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572

    Gipsen beeld van Farao Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.

    Plaster statue of Pharaoh Ramses II with hieroglyphics, on black base.
    Dim. Hoogte 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #427

    “Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.

    "At the table", a porcelain group depicting a mother with 3 children and a dog. Small damage to the mother's hairpiece. Marked with a crowned F.
    Dim. 18 x 25 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #138

    Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt en genummerd ‘404407’. Mist 1 tand.

    A glazed earthenware sculpture of a polar bear, Art Deco style, marked and numbered '404407' at the bottom. Missing 1 tooth.
    Dim. H 14, L 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje. Qianlong decor.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with blue on white decoration of a garden. Qianlong design.
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462

    Een paar Imari borden in Chinees porselein met bloemenvazen in het decor. Haarlijntje.

    A pair of Imari plates in Chinese porcelain with floral vases in the decoration. Hairline.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #208
    May Claerhout

    ‘Het boerenpaard versus de tractor’. Een terracotta hoogreliëf in twee delen. Getekend.

    ‘The Farm Horse versus the Tractor’. A terracotta high relief in two parts. Signed.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #346

    Zeer grote Indische bruidskoffer op wielen. Bekleed met beschilderd metaal en versierd met koperen rosetten en banden.

    Very large Indian bridal chest on wheels. Covered with painted metal and decorated with copper rosettes and bands.
    Dim. H 104, B 137, D 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #42
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Gesculpteerde houten salontafel met een decor van strijdgewoel. Met 4 bijpassende wigvormige krukjes.

    Carved wooden coffee table with a decor of a battlefield. With 4 matching wedge-shaped stools.
    Dim. H 52, Ø 80 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #142
    Han Van Meegeren
    Period: 1889-1947

    ‘Christusportret’. Olieverf op hardboard. Getekend.

    'Portrait of Christ'. Oil on hardboard. Signed.
    Dim. 31/20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Raymond Jean Bizet
    Period: 1922-2015

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend; R. J. Bizet.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed; R. J. Bizet.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een lot benodigdheden voor Shodo, Japanse kalligrafie, bestaande uit 8 penselen, een lakstempel, een penselenbakje in hout. Toegevoegd een dekselpotje in steengoed en een sleutel.

    A lot for Shodo, Japanese calligraphy, consisting of 8 brushes, a lacquer seal, a wooden brush holder. Also includes a stoneware lidded pot and a key.
    Dim. l 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #579

    Een ovale spiegel in oude vergulde kader.

    An oval mirror in an antique gilded frame.
    Dim. h 67 x b 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #53

    Een paar opaline vazen met een oogst en jachtthema in het decor.

    A pair of opaline vases decorated with a harvest and hunting theme.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #550

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #569

    Een spiegel met vergulde omlijsting.

    A mirror with a gilded frame.
    Dim. 108 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #16
    Period: 1844

    Antieke eikenhouten legkast, twee deuren en twee laden. Op de kroon gemarkeerd met de letters; E. B. W. M. en het jaartal 1844.

    Antique oak bookcase, two doors and two drawers. Marked on the crest with the letters; E. B. W. M. and the year 1844.
    Dim. H 184, B 185, D 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164

    ‘Slapende man met klompen’. Een 19e eeuw olieverfschilderij op doek. Niet gesigneerd.

    'Sleeping man with wooden shoes.' A 19th-century oil painting on canvas. Not signed.
    Dim. 36/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Boven een geslepen spiegel geflankeerd door twee panelen met penen op de stijlen. Onderaan twee grotere paneeldeuren, twee kleine deuren en drie laden.

    A baroque buffet of carved oak. Above a cut glass mirror flanked by two panels with finials on the pillars. Below, two large panel doors, two small doors, and three drawers.
    Dim. H 200, B 185, D 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #54
    K. Van Goethem

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949.
    Dim. 69 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00