#39Val Saint LambertKelkvormige vaas, paars in de massa gekleurd. Niet gemerkt.
#437Tibetaanse Boeddha. Gegoten in brons, deels zilverkleurig gepatineerd.
Tibetan Buddha. Cast in bronze, partially silver patinated.No longer availableDim. Hoogte 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#371Vic Gentils“Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.
"Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
#401Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.
A 19th-century Chinese porcelain vase with a landscape decoration.No longer availableDim. h 42.5 x Ø 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#253Lladro“Ganzenmeisje”, een groep in meerkleurig Lladro porselein, genummerd 4849.
"Goose Girl", a group in multicolored Lladro porcelain, numbered 4849.No longer availableDim. 17 x 24 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#380Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#593Een handgeknoopt Shiraz tapijt.
#52McThomas“Kinderen en meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Children and Seagulls". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 37 x 57 cmEstimate: € 200 / 250