Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
Dim. Hoogte 17 cm
SKU: 2904250448.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #448
Estimate: € 120 / 150

  • #231

    Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

    Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #441

    “Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.

    "Mother and child", African artwork, sculpted stone.
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #433

    Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.

    Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69

    Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.

    A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.
    Dim. 44 x 95 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #306

    Een massief houten gesculpteerd paneel met figuren en het decor, Indonesisch werk.

    A solid wood carved panel with figures and decoration, Indonesian work.
    Dim. 65 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #437

    Tibetaanse Boeddha. Gegoten in brons, deels zilverkleurig gepatineerd.

    Tibetan Buddha. Cast in bronze, partially silver patinated.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #297

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #274

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een Chinese piëdestal, hout en marmer, met parelmoer inlegwerk.

    A Chinese pedestal, wood and marble, with mother-of-pearl inlay.
    Dim. h 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.

    A pair of fighting cocks and a pair of pheasants. Chromed metal.
    Dim. Hoogte 27.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #337

    Kruik in gepolychromeerd Sancai aardewerk. versierd met amfibiën en mythologische maskers.

    Jar in polychrome Sancai pottery. Decorated with amphibians and mythological masks.
    Dim. Hoogte 32, Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259

    Geslepen halfhoge spiegel in goudkleurig romantisch kader.

    Cut-glass half-length mirror in gold-colored romantic frame.
    Dim. 170/90 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #81

    Een lotje van 2 stuks zilver bestaande uit een mandje, Nederlands gekeurd, 1911, 835‰, 105 gram en een zoutvatje, Birmingham, 1902, Barrowclift Silver, 25 gram.

    A lot of 2 pieces of silver consisting of a basket, Dutch hallmarked, 1911, 835‰, 105 grams, and a salt cellar, Birmingham, 1902, Barrowclift Silver, 25 grams.
    Dim. h 7.5 cm (zoutvatje)
    Estimate: € 80 / 100
  • #90

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met een granaat van +- 2 ct. en lab-grown diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with a garnet of approximately 2 ct. and lab-grown diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 4,6 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #184
    Josse Impens
    Period: 1840-1905

    ‘De Roker’. Olieverf op doek. Getekend; J. Impens. Hij studeerde in Brussel aan de Académie Royale des Beaux-Arts, waar Jean-François Portaels een van zijn leermeesters was. Portaels was een vooraanstaand schilder van genretaferelen en de grondlegger van de Belgische oriëntalistische school.

    'The Smoker'. Oil on canvas. Signed; J. Impens. He studied in Brussels at the Royal Academy of Fine Arts, where Jean-François Portaels was one of his teachers. Portaels was a prominent painter of genre scenes and the founder of the Belgian Orientalist school.
    Dim. 35.5/28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een paar urnvormige jardinières in blauw-wit porcelein.

    A pair of urn-shaped jardinières in blue and white porcelain.
    Dim. Hoogte 44, Ø 32 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #522
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50

    "Old case", an etching on paper, signed and titled outside the plate and numbered 27/50.
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Chinees juwelenkistje in de vorm van een bruidskast. Dieprood met goudkleurige decoratie. Twee deurtjes en vier kleine laden.

    Chinese jewelry box in the shape of a bridal cabinet. Deep red with gold-colored decoration. Two doors and four drawers.
    Dim. H 23, B 16, D 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #351
    Beatles, Wings

    “The Beatles & Wings. Een lot van 7 lp’s waarvan 2 dubbel lp’s en een box met 3 lp’s van Wings. Beatles: 1962-1966, 1967-1970 en 4 x greatest hits. Wings: Wings over America.

    "The Beatles & Wings. A lot of 7 LPs including 2 double LPs and a box set of 3 LPs by Wings. Beatles: 1962-1966, 1967-1970, and 4 x greatest hits. Wings: Wings over America."
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00