Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
Dim. Hoogte 9 cm
SKU: 2904250513.
Categories: Brons, curiosa.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #513
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #231

    Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

    Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
    No longer available
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Aligi Sassu

    “Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    No longer available
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    No longer available
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #551

    Een oude massief koperen patrijspoort.

    An old solid copper porthole.
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    No longer available
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #243

    Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.

    A series of twelve polished stainless steel underplates with gilded trim. Marked Spring, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    No longer available
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #102
    Jean Jacques Foulon
    Period: 1923-1980

    Marine, olie op doek. Getekend J J Foulon. Hij werd geboren in 1923 in Kraainem en overleed in 1980 in Brussel. J.J. Foulon genoot zijn opleiding aan de Academie voor Schone Kunsten in Brussel en was leerling van Alfred Delaunois aan de Academie van Leuven.

    Marine, oil on canvas. Signed J J Foulon. He was born in 1923 in Kraainem and died in 1980 in Brussels. J.J. Foulon studied at the Academy of Fine Arts in Brussels and was a student of Alfred Delaunois at the Academy of Leuven.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #385

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #558
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een verlengbare ronde massief houten tafel met centrale gesculpteerde voet? Inclusief 4 verlengstukken.

    An extendable round solid wood table with central carved foot. Includes 4 extension pieces.
    No longer available
    Dim. h 71 x Ø 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #4

    Set van twee gereproduceerde tekeningen naar de molen van Boechout n het gemeentehuis. Met certificaat.

    Set of two reproduced drawings of the Boechout mill in the town hall. With certificate.
    No longer available
    Dim. 33/22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    No longer available
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    No longer available
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. F VVS-VS. En twee grijze parels van 11mm.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. F VVS-VS. And two grey pearls measuring 11mm.
    No longer available
    Dim. 8,77 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #396

    Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.

    A retro cargo bike for children, professional playground equipment.
    No longer available
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #111
    Period: 1961

    Bijbel van Borso d'Este, reproductie van het 15e eeuws handschrift bestaande uit twee delen. Gedrukt in zwart-wit met geselecteerde pagina’s in kleur. Uitgegeven door Banca Polular di bergamo ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van Paus Johannes XXIII.

    Bible of Borso d'Este, reproduction of the 15th-century manuscript in two parts. Printed in black and white with selected pages in color. Published by Banca Polular di Bergamo on the occasion of the 80th birthday of Pope John XXIII.
    No longer available
    Dim. 42/32 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #62
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Herderin met hond en schapen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Henry Schouten.

    "Shepherdess with Dog and Sheep," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by Henry Schouten.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More