Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manko. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manko.

Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
Dim. Hoogte 60 cm
SKU: 2904250161.
Categories: Brons, Klok.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 70 / 100

  • #171

    Bronzen mantelklok met porseleinen elementen. Toegevoegd een paar 4 armige kandelaars.

    Bronze mantel clock with porcelain elements. Includes a pair of 4-armed candelabra.
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #513

    Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

    Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #556

    Gietijzeren zonnewijzer met de afbeelding van een galopperend paard.

    Cast iron sundial with an image of a galloping horse.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #33

    Bronzen beeldje van een steigerende hengst. Niet getekend.

    Bronze statue of a rearing stallion. Not signed.
    Dim. H 22, L 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #433

    Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.

    Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #437

    Tibetaanse Boeddha. Gegoten in brons, deels zilverkleurig gepatineerd.

    Tibetan Buddha. Cast in bronze, partially silver patinated.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #501

    Bronzen wandlamp met drie armen, in barokke stijl.

    Bronze wall lamp with three arms, in Baroque style.
    Dim. H 49, B 49, D 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #448

    Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

    Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #231

    Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

    Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #398

    Afrikaanse bronzen slavenarmband, gemonteerd op een houten voet.

    African bronze slave bracelet, mounted on a wooden base.
    Dim. H 18, B 17.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Een staande klok met massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten. Lodewijk XV-stijl.

    A standing clock in solid oak with sculpted ornaments.
    Dim. H 254, B 76, D 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een oude staande klok in massief eikenhouten kast.

    An old standing clock in solid oak wood case.
    Dim. H 239, B 51, D 27 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #306

    Een massief houten gesculpteerd paneel met figuren en het decor, Indonesisch werk.

    A solid wood carved panel with figures and decoration, Indonesian work.
    Dim. 65 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #458
    Monitor Audio

    Een set bookshelf luidsprekers, Monitor Audio REF 700 PMC.

    A set of bookshelf speakers, Monitor Audio REF 700 PMC.
    Dim. 35 x 22 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Toon Claes

    “Zicht vanop de Groenplaats”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Toon Claes en gedateerd 1976.

    "View from the Groenplaats", a painting, oil on canvas, signed by Toon Claes and dated 1976.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.

    A small taxidermy crocodile (damage to tail), an Eastern dagger, and a decorative dagger with bird claw, marked Munich.
    Dim. Lengte
    Estimate: € 50 / 60
  • #163
    Louis Ernest Barrias

    Bronzen beeld van een jonge vrouw. Donkerbruin patina. Gesigneerd L. Barrias en met de naam van de gieterij: Susse Frères Ed.

    Bronze statue of a young woman. Dark brown patina. Signed L. Barrias and with the foundry mark: Susse Frères Ed.
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een uitzonderlijk grote vintage lampenvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    An exceptionally large vintage crystal lamp base, pink colored throughout, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #272

    A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60
  • #27
    Dresden

    Een set van 2 wit porseleinen engeltjes, gemerkt Dresden.

    A set of 2 white porcelain angels, marked Dresden.
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #429

    “Noord Frans straatzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00