Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
Dim. Hoogte 47 cm
SKU: 2904250231.
Categories: Brons, Klok.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 40 / 60

  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #437

    Tibetaanse Boeddha. Gegoten in brons, deels zilverkleurig gepatineerd.

    Tibetan Buddha. Cast in bronze, partially silver patinated.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #96

    Een oude staande klok in massief eikenhouten kast.

    An old standing clock in solid oak wood case.
    Dim. H 239, B 51, D 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #501

    Bronzen wandlamp met drie armen, in barokke stijl.

    Bronze wall lamp with three arms, in Baroque style.
    Dim. H 49, B 49, D 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #46

    Een staande klok met massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten. Lodewijk XV-stijl.

    A standing clock in solid oak with sculpted ornaments.
    Dim. H 254, B 76, D 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Bronzen beeldje van een steigerende hengst. Niet getekend.

    Bronze statue of a rearing stallion. Not signed.
    Dim. H 22, L 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #171

    Bronzen mantelklok met porseleinen elementen. Toegevoegd een paar 4 armige kandelaars.

    Bronze mantel clock with porcelain elements. Includes a pair of 4-armed candelabra.
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #513

    Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

    Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #433

    Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.

    Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #398

    Afrikaanse bronzen slavenarmband, gemonteerd op een houten voet.

    African bronze slave bracelet, mounted on a wooden base.
    Dim. H 18, B 17.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

    Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #556

    Gietijzeren zonnewijzer met de afbeelding van een galopperend paard.

    Cast iron sundial with an image of a galloping horse.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend linksonder; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on panel. Signed lower left; R. Malfliet.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #252

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #155

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,16 ct. FVVS1.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.16 ct. FVVS1.
    Dim. 13,55 gr
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #341
    The Jimi Hendrix Experience

    Jimi Hendrix Experience – Axis: Bold As Love Barclay – 0820167 - Série Panache France, 1967

    Jimi Hendrix Experience – Axis: Bold As Love Barclay – 0820167 - Panache Series France, 1967
    Estimate: € 50 / 75
  • #150

    Een 18 kt witgouden armband bezet met 52 briljanten top Wesselton F VVS1 van 6,15 ct.

    An 18 kt white gold bracelet set with 52 brilliant-cut diamonds top Wesselton F VVS1 totaling 6.15 ct.
    Dim. 25,70 g
    Estimate: € 5300 / 5500
  • #396

    A retro cargo bike for children, professional playground equipment.
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #226

    Een 19e eeuwse Franse commode met zwart marmeren blad.

    A 19th century French chest of drawers with a black marble top.
    Dim. 110 x 129 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00