#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#553Japans porseleinen celadon schotel met bloemenmotief.
#295Bidjar tapijt, Benares India.
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#534Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.
#557Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 120 / 150
#15Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#354Abstract impressionistisch schilderij met ornithologisch thema, olieverf op paneel. onleesbaar gesigneerd.
#348Look-SmartLamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, een handgemaakt schaalmodel, 40 cm lang, in display-case. Spoiler ontbreekt.
Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, a handcrafted scale model, 40 cm long, in display case. Spoiler missing.No longer availableDim. 10 x 40 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68CapodimonteEen grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.
A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359‘La belle enseigne’, olieverf op paneel. Getekend J Nautet.
'La belle enseigne', oil on panel. Signed by J Nautet.No longer availableDim. 18/40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919Een art nouveauv milieu de table van biscuit, gesigneerd L. Madrassi SC.
An Art Nouveau centerpiece in biscuit, signed L. Madrassi SC.No longer availableDim. 14.5 x 43 x 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
#227Geslepen spiegel in verguld houten lijst met afgeronde hoeken aan de bovenkant.
Cut mirror in gilt wooden frame with rounded corners at the top.No longer availableDim. 140/90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#236Een fauteuil à la reine van gebeeldhouwd notenhout, Régencestijl. Herbekleed met steenrode stof. XIXde eeuw.
A fauteuil à la reine in carved walnut wood, Regence style. Reupholstered with terracotta fabric. 19th century.No longer availableDim. 106 x 69 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#355Koninklyk Gouda"Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.
#433‘Tyrannosaurus Rex’. Kunststoffen beeldje van de koning der dinosauriers.
'Tyrannosaurus Rex.' Plastic figurine of the king of dinosaurs.No longer availableDim. H 38,B 22, L 69 cmEstimate: € 30 / 50