#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
#295Bidjar tapijt, Benares India.
Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 120 / 150 -
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#534Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.
#301Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.
#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#548‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#553Japans porseleinen celadon schotel met bloemenmotief.
A walking stick in wood and bone with Oriental decorations. Cracked just above the middle.No longer availableDim. l 96 cmEstimate: € 40 / 60
#257T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Gemberpot van blauw en wit porselein, met lelies en vlinders. Met porseleinen deksel. onderaan gemerkt.
Ginger jar of blue and white porcelain, decorated with lilies and butterflies. With porcelain lid. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#599Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
A pair of brass candlesticks in neoclassical style. Baluster-shaped with ribbed motif and circular base. Early 20th century.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#332Théo IdserdaVisserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de rechter benedenhoek.
Fishing boats in the harbor channel. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower right corner.No longer availableDim. 88/66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Period: 1921‘Mand met kittens’, tekening in gouache van een moederkat met haar nest. Niet getekend.
‘Basket with Kittens’, gouache drawing of a mother cat with her litter. Not signed.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Samuel Devriendt‘Het nieuwe kleedje’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend S. Devriendt.
'The new dress', oil on panel from the 19th century. Signed S. Devriendt.No longer availableDim. 13/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Koninklyk Gouda"Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.
#360Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#514Jules Van AelPeriod: 1912-1997“Boszicht met figuren en dieren”, gewassen inkttekening op papier in passepartout, gesigneerd J. Van Ael.
"Forest view with figures and animals", ink drawing on paper in mat, signed J. Van Ael.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with white and black diamonds totaling approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1000 / 1200 -
“The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 50 / 75