#548‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils
Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 120 / 150 -
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
#534Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
#301Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.
#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Bidjar tapijt, Benares India.
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#553Japans porseleinen celadon schotel met bloemenmotief.
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#557Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.
A 'Blanc de Chine' Quan Yin standing on a dragon head.No longer availableDim. Hoogte 39 cmEstimate: € 220 / 250
#374‘Op het terras’. Ets-mezzotint met blauwtinten. Epreuve d’artiste. Getekend Alain Lambilotte. Toegevoegd; enkele folders en brochures van galeries.
‘On the terrace’. Etching-mezzotint with blue tones. Artist's proof. Signed by Alain Lambilotte. Included; several gallery leaflets and brochures.No longer availableDim. 40/49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Masson“Zicht op de velderijen”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Masson en gedateerd 1941.
"View of the farmlands", a painting, oil on paper, signed Masson and dated 1941.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#193Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.
A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 50 / 75 -
#353Lode VleeshouwersEen gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.
A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Een kistje met nieuwe pijpen waaronder 1x Scotland’s Honey-Comb, 4 x Racine de Bruyère, 1 x La Sportive en 3 merkloze pijpen.
A box with new pipes including 1x Scotland's Honey-Comb, 4 x Racine de Bruyère, 1 x La Sportive, and 3 unbranded pipes.No longer availableDim. 5.5 x 39.5 x 22.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Glasstudio Borowski“Dodo”, een zeldzame glassculptuur op metalen poot van glasstudio Borowski, gesigneerd GSB.
"Dodo", a rare glass sculpture on metal legs by glass studio Borowski, signed GSB.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#561Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.
A wooden butler tray with a foldable base.No longer availableDim. 80 x 67 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#220Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale amethisten 23 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,33 ct.
An 18 kt yellow gold earrings set with central amethysts 23 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.33 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#477Een set van twee Chinees porseleinen ‘Garlic’ vazen in de stijl van de late Ming periode.
A set of two Chinese porcelain 'Garlic' vases in the style of the late Ming period.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 50 / 75