Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bronzen paard in de stijl van de Tang dynastie.
Bronzen paard in de stijl van de Tang dynastie.

Bronzen paard in de stijl van de Tang dynastie.

Bronze horse in the style of the Tang dynasty.
Dim. H 24, L 30 cm
SKU: 2503250493.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #474

    Smeedijzeren torso. Assemblage.

    Wrought iron torso. Assemblage.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #125

    Een grote, laat 19e eeuwse kroonluchter van brons en kristal gedecoreerd met toortsen en gezichten. Opnieuw te bedraden, met een doos waarin de losse kristallen toegevoegd.

    A large, late 19th-century bronze and crystal chandelier decorated with torches and faces. To be rewired, with a box containing the loose crystals included.
    No longer available
    Dim. h 170 x Ø 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #559

    Bolvormige pot in wit Chinees porselein.

    Spherical pot in white Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, Ø 40 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #295

    Bidjar tapijt, Benares India.

    Bidjar carpet, Benares India.
    No longer available
    Dim. 254/203 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542

    Dekselpotje in Chinees porselein. Gedecoreerd met een westers portret, omrand met cijfers en letters. Onderaan gestempeld.

    Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #265

    Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.

    A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Set van 2 dekselpotten in blauw en wit Chinees porselein. Gedecoreerd met bloemen en ranken. Niet gestempeld.

    Set of 2 lidded pots in blue and white Chinese porcelain. Decorated with flowers and vines. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 22 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #538

    Bronzen leeuw.

    Bronze lion.
    No longer available
    Dim. H 13, B 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #549

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    "Kneeling Nude". A sculpture of dark patinated bronze inspired by a work of Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #534

    Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.

    Bronze vide-poche with lid, in the shape of a sitting crane.
    No longer available
    Dim. H 19, B 9, D 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464

    Een paar Chinese, polychrome tuinkrukjes op octogonale voet.

    A pair of Chinese, polychrome garden stools on octagonal base.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #301

    Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.

    Bronze sculpture of a marble lobster. Unsigned.
    No longer available
    Dim. H 19, B 23, D 26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #336

    Een rechthoekige massief houten salontafel met 4 laden, in oosterse stijl en met gesculpteerde delen.

    A rectangular solid wooden coffee table with 4 drawers, in oriental style and with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. 41 x 153 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Beschilderde vaas met kraanvogels.

    Painted vase with cranes.
    No longer available
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.

    A 'Blanc de Chine' Quan Yin standing on a dragon head.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #544

    Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.

    Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21.5, Ø 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #548

    ‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils

    ‘Pierrot with poodle”. Bronze figurine signed Barye fils.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #526

    Wollen Bidjar tapijt, Benares India.

    Wool Bidjar carpet, Benares India.
    No longer available
    Dim. 304 x 201 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.

    A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Japans porseleinen celadon schotel met bloemenmotief.

    Japanese porcelain celadon dish with floral motif.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #205

    Een salontafeltje met marmeren blad en houten frame versierd met bronsbeslag.

    A coffee table with a marble top and wooden frame decorated with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. 51 x 86 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Grote Chinese vaas, famille rose. 3 façades met decor van personages, vogels en gebruiksvoorwerpen. Onderaan gemerkt.

    Large Chinese vase, famille rose. 3 facades decorated with figures, birds, and utensils. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    Een wandelstok in hout en been met Oosterse decoraties. Gebarsten net boven het midden.

    A walking stick in wood and bone with Oriental decorations. Cracked just above the middle.
    No longer available
    Dim. l 96 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #75

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #257
    T. Walker & Son

    Een antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.

    An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Gemberpot van blauw en wit porselein, met lelies en vlinders. Met porseleinen deksel. onderaan gemerkt.

    Ginger jar of blue and white porcelain, decorated with lilies and butterflies. With porcelain lid. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.

    A pair of brass candlesticks in neoclassical style. Baluster-shaped with ribbed motif and circular base. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #332
    Théo Idserda

    Visserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de rechter benedenhoek.

    Fishing boats in the harbor channel. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower right corner.
    No longer available
    Dim. 88/66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Period: 1921

    ‘Mand met kittens’, tekening in gouache van een moederkat met haar nest. Niet getekend.

    ‘Basket with Kittens’, gouache drawing of a mother cat with her litter. Not signed.
    No longer available
    Dim. 45 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Samuel Devriendt

    ‘Het nieuwe kleedje’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend S. Devriendt.

    'The new dress', oil on panel from the 19th century. Signed S. Devriendt.
    No longer available
    Dim. 13/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355
    Koninklyk Gouda

    "Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.

    "Chrysanthemum." A multicolored porcelain vase with floral decoration. Marked and numbered #2694 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.

    A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.
    No longer available
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #514
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    “Boszicht met figuren en dieren”, gewassen inkttekening op papier in passepartout, gesigneerd J. Van Ael.

    "Forest view with figures and animals", ink drawing on paper in mat, signed J. Van Ael.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black diamonds totaling approximately 1.26 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More