Other lots in this auction
-
#126Drie vaasjes van blauw wit Delfst porslein.
Trois vases en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 en 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#198G. Gordon“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#52Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.
Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#212Goebel, Germany“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#16Een Duits messingen stolpklokje.
Une cloche allemande en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#201Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een reproductie in kader achter glas.
Une reproduction dans un cadre sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 (46 x 56) cmEstimate: € 10 / 20 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Deux bougies de jardin. Fêlure dans l'un des verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#153Donald J. Trump Signature CollectionEen paar manchetknopen in etui.
Une paire de boutons de manchette dans une pochette.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#71Een lot glaswerk, bestaande uit een opaalglazen vaasje, een paar antieke vaasjes met handgeschilderd bloemendecor op gele fond en een Italiaanse presse-papier. (Laatste met schilfer.
Lot de verrerie, composé d'un vase en verre opale, de quelques vases anciens à décor de fleurs peints à la main sur fond jaune et d'un presse-papier italien. (Dernière avec flocon.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 21 & 25 cmEstimate: € 25 / 35

