Similar lots by type
-
#226“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#109“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#198“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Negen grafische werken:- Walter Vaes. “Dorpszicht met een molen aan de Schelde”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat (10,5 x 12 cm).- Een reproductie van een kleurenets met vissen. Naar Teillard.- “Gouldian Finch”. Kleurenreproductie.- “Beluik”. Reproductie.- “Rosa Campanulata alba”. Reproductie naar Redouté.- “My Big Brother”. Reproductie naar Philip Boileau. Ed. Rheintal & Newman, N.Y. (zonder lijst).- “Mischief”. Reproductie naar Bessie Pease Gutmann. Ed. Gutmann & Gutmann N.Y.- “Awakenin(..)
Huit gravures:- Walter Vaes. “Vue de village au moulin aux bords de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche (10,5 x 1é cm).- Une reproduction d’une eau-forte en couleurs aux poissons. D’après Teillard.- “Gouldian finch”. Reproduction en couleurs.- “Impasse”. Reproduction.- “Rosa Campanulata Alba”. Reproduction d’après Redouté. Etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#218F. Van Giel"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#219Thomas RomanPeriod: 1923 - ?“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#254Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#33“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableOnline onlyDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93“Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.
Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#222Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#184“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#173Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Buste de jeune femme. Bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Twee Afrikaanse muziekinstrumenten met schildpadschilden.
Deux instruments de musique africains avec des carapaces de tortue.No longer availableOnline onlyDim. L. 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#192Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#179Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#277Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 50 / 55 -
#17Ceramique de BruxellesEen art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 180 -
#283Een mahoniehouten pembroketafel. Poot te restaureren.
Un pembroketable en acajou. Pied à restaurer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 60 -
#147Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#269Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
Un lot de trois anciennes planches à spéculaas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#270Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje op een houten voetstuk.
”Nu féminin”. Une statue en bronze sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80


