Julien Celos
Period: 1884- 1953

“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
Online only
Dim. 32 x 36 cm
SKU: 3009200037.
Category: Grafiek.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #37
Estimate: € 40 / 50

  • #30
    Mirao

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81
    Colette Cleeren
    Period: °1953

    Online only
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #61

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #144
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    Online only
    Dim. 29,5 x 45 cm
  • #100
    Frans Masereel
    Period: 1889 -1972

    “Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.

    Online only
    Dim. 13 x 11 cm
  • #60
    Albert Saverys
    Period: 1912 - 1987

    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #23
    R. Bosschaert

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #41

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #52
    Julien Van Santen

    “Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Online only
  • #5

    “Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142

    Online only
    Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm
  • #98

    Online only
    Dim. 23 x 18 & 26 x 20 cm
  • #56

    “Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #62
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Online only
    Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm
  • #27
    Jean Bouvery

    “Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.
    Online only
    Dim. 39,65 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Jesper (?)

    “Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.

    Online only
    Dim. 18 x 14 cm

  • #152

    Lot de livres.
    Online only
    Estimate: € 130 / 160
  • #153

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.

    Online only
  • #50

    Lot van vier etsen. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm). - “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).

    Lot de quatre eaux-fortes. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm). - “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #179

    Online only
  • #92

    Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 & 24 cm
  • #116

    “Lieb und trink, lagh und sing”. Een Luxemburgse bierpul met tinnen deksel.

    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #157

    Online only
    Dim. Ø: 58 & 47cm
  • #110

    Twee vazen van Satsuma-aardewerk.

    Online only
    Dim. h: 25 & 61 cm
  • #63
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #47
    Van Gils

    “Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #54
    Camiel De Cock

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 20 / 40

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00