Similar lots by type
-
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#141
Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#30Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#23R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#61
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#142
Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25/35 -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#108Jesper (?)
“Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18 x 14 cm -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#81Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#5
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972
“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 13 x 11 cm -
#98
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#41
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978
“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 29,5 x 45 cm
Other lots in this auction
-
#79A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#80
Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 47 cm -
#17Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#171
Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 € -
#164
Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 50/60 -
#91
Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#124
“Jongetje op een bankje”. Een groepje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 11 cm -
#38Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#175
Een lot Franstalige boeken met betrekking tot wapens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#75Piet JacobsPeriod: °1934
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 60 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#40G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60