#278Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.
#349‘Twee figuren met hart’. Fotolithografische art-print, reproductie naar Keith Haring.
‘Two Figures with Heart’. Photolithographic art print, reproduction of Keith Haring.No longer availableDim. 105/105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449Hans ErniPeriod: 1909 - 2015“Het paard”. Een lithografie in 3 kleuren, buiten de plaat gesigneerd Hans Erni, genummerd 27/150, 1958.
"The Horse." A lithograph in 3 colors, signed outside the plate by Hans Erni, numbered 27/150, 1958.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
A 19th-century solid wood French walnut bread cabinet.No longer availableDim. 84 x 98 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
Baroque table on ball feet. Decorated with carved lion heads and fishes.No longer availableDim. H 77, B 130, D 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#219Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gesigneerd Armand Apol en genummerd buiten de plaat A192/250.
"Winter landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, signed Armand Apol and numbered outside the plate A192/250.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#287Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#65Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#169Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.
A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.No longer availableDim. 49 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.
‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.No longer availableDim. 134/39 cmEstimate: € 100 / 150
#576Karajeh, handgeknoopt Iraans tapijt.
#439Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#561Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.
A wooden butler tray with a foldable base.No longer availableDim. 80 x 67 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#591Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#85Hereke, handgeknoopt Turks tapijt. Zijde.
Hereke, hand-knotted Turkish carpet. Silk.No longer availableDim. 122/77 cmEstimate: € 450 / 650 -
#457Marmeren Boeddha hoofd in Ming stijl, op zwart metalen voet.
Marble Buddha head in Ming style, on black metal base.No longer availableDim. Hoogte 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103Guido CacciapuotiPeriod: 1892 - 1953Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
#163Een zwartgelakte kolompendule met messingen decor, en bloemenrozet als slinger. Laat 19e eeuw (sleutel onderaan).
A black lacquered column clock with brass decoration, and a flower rosette as a pendulum. Late 19th century (key at the bottom).No longer availableDim. h 49,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Een schrapnelfragment op houten voet.
#254Marcel Stroobants“Winterzicht”. Een ovale schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader, gesigneerd Stroobants M. en gedateerd 10-82.
"Winter view." An oval painting, oil on marouflaged canvas in a gilt frame, signed Stroobants M. and dated 10-82.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een vroeg 19e eeuws Frans polychroom wijwatervat.
An early 19th-century French polychrome holy water font.No longer availableDim. h 26.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
A large vintage modernist wall sculpture with 4 figures, Terracotta. Circa 1960. Marked St. Joris Beesel on the back. Designed by the Roermond artist Joep Thissen.(St. George Ceramic Industry, Beesel, Netherlands)No longer availableDim. 60 x 50 x 15 cmEstimate: € 200 / 300