Similar lots by type
-
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#29Een lot van 2 Afrikaanse wapens bestaande uit een kort zwaard en een kleine speer.
A lot of 2 African weapons consisting of a short sword and a small spear. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#62H. LingeroEen set van 2 polychrome plaasteren boeksteunen in Chinese stijl, onderaan gemerkt.
A set of 2 polychrome plaster bookends in Chinese style, marked at the bottom. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster. -
#74Een lot Chinees porselein bestaande uit een beeldje van een man (schade aan de drakenkop), een dekselpotje op houten sokkel en een theekannetje.
A lot of Chinese porcelain consisting of a figure of a man (damage to the dragon's head), a lidded pot on a wooden base, and a tea pot. -
#105Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno". -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 2 Asian figurines, a lion and a dragon, made of various materials in the style of jade. -
#28Een lot bestaande uit een decoratief kortzwaard van Noord Afrikaanse origine en een dolk uit Azië. Koper, leder en staal.
A lot consisting of a decorative short sword of North African origin and a dagger from Asia. Copper, leather, and steel. -
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#142Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.
Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress. -
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#164Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.
A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#32Een rood koperen voorraadpot met 3 niveaus. Arabisch opschrift.
A red copper storage pot with 3 levels. Arabic inscription. -
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging.
Other lots in this auction
-
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#77Tien missalen, één 18e eeuws exemplaar. De andere dateren van de 19e en 20ste eeuw.
Ten missals, one from the 18th century. The others date from the 19th and 20th centuries. -
#60Een toestel om diamant te snijden.
A device for cutting diamonds. -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#67Twee paar tinnen kandelaars. Met een gezamelijk gewicht van 1,1 kg.
Two pairs of pewter candlesticks. With a combined weight of 1.1 kg. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#148Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones.

