#62
Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
#88
Een paar verguld bronzen twee-armige appliques.
Une paire d'appliques à deux bras en bronze doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. b: 38 cmEstimate: € 35/50 -
#146
Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#166
Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
#94
Zestien metalen gordijnstokhangers.
#92
#177
#209
Een verchroomd metalen staande lamp.
#205
#71
Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
#259
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30