#198Een 18e eeuws Italiaans officiers vuursteen pistool met koperen versieringen.
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
#393Een kristallen vaas met florale vorm, vermoedelijk Val Saint Lambert, zwart in de massa gekleurd. Op 2 plaatsen schilferschade.
#589Jos Beeck“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
#9Adri Pieck“Winters zicht”, inkt en waterverf op papier, gemonogrameerd AP.
"Winter view," ink and watercolor on paper, monogrammed AP.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Best crystal. Hand cut.Twee kristallen coupes op voet met vergulde versiering.
#82Paul Schouten“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#573Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.
#65Val Saint LambertEen vintage kristalglazen vaas met vergulde details. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass vase with gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 15 cmEstimate: € 50 / 75