#142
Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.
Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#209
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 310 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#102
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29China Pearl
Een 20-delig porseleinen servies voor 4 personen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Model ‘Rhine’ uit ‘The Artland Collection’. Onderaan gemerkt en in originele doos. 1988.
Service 20 pièces pour quatre personnes, décoré de fleurs polychromes. Modèle “Rhine” de la “Artland Collection”. Marque sous la base, boîte d’origine. 1988.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#19
Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#155
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31
Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96Benny Want
L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#60
Een houten wandvitrine voor zakhorloges.
Vitrine murale à montres en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 82 x 53 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162
Een lot glazen messenleggers.
Un lot de porte-couverts en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 10 cmEstimate: € 20 / 30