“Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

"Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
Dim. 56 x 80.5 cm
SKU: 1612250148.
Categories: curiosa, Papier, XIXe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 180 / 260

  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #33

    Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.

    A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    ‘Compositie’, inkt op papier. Draagt handtekening. Corneille, ‘60.

    'Composition', ink on paper. Signed. Corneille, '60.
    Dim. 20/14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #243

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een bloemendecor. Omstreeks 1900.

    A pair of large horn vases made of Brussels porcelain with a floral decoration. Circa 1900.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een marmeren hoogreliëf met mythologische voorstelling.

    A marble high relief depicting a mythological scene.
    Dim. 24.5 x 55 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #121
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #213

    Een verguld koperen kerkkandelaar, rijkelijk gedecoreerd.

    A gilded brass church candlestick, lavishly decorated.
    Dim. h 118 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #217
    Frans Van Immerseel

    “De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.

    "The Olewagen Sage." A set of five framed woodcuts, numbered 216/250, signed outside the plate, illustrating a story by Hans Grimm.
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Boulanger

    Een vintage luchter in messing, Gaetano Sciolari voor Boulanger. Circa 1970.

    A vintage brass chandelier, Gaetano Sciolari for Boulanger. Circa 1970.
    Dim. 81 x 66 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #244

    ‘De bijtoren van de Antwerpse kathedraal’, een monochrome ets. Onleesbaar getekend buiten de plaat en met monogram ‘JB’ binnen de plaat.

    'The spire of the Antwerp Cathedral', a monochrome etching. Signed illegibly outside the plate, with monogram 'JB' inside the plate.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #166
    Aldo Tura
    Period: 1909 - 1963

    A midcentury-modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goat leather and gilded metal.
    Dim. 68 x 75 x 78 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #123

    Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.

    A cast iron jardinière on a matching pedestal.
    Dim. h 121 x Ø 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #127

    Een verguld messingen sac à perles-luchter in Empire-stijl, zes lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes.

    A gilded brass sac à perles chandelier in Empire style, six light sources with flame-shaped frosted glass shades.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #299

    Een vintage aardrijkskundige kaart in houten ‘klik’kader. Bevat 11 recto verso kaarten.

    A vintage geographical map in a wooden "click" frame. Contains 11 double-sided maps.
    Dim. 95 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #263

    Een vintage koperen paraplubak in de vorm van een laars, gemerkt Mecap België.

    A vintage copper umbrella stand in the shape of a boot, marked Mecap Belgium.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Kleine schade.

    A pair of large horn vases of Brussels porcelain with a multicolored floral decor and gilded motifs. Circa 1900. Minor damage.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    Een set van 2 persglazen kandelaars met vogels op de voet, gemerkt Val Saint Lambert. Toegevoegd een houten kandelaar met koperen deel.

    A set of 2 crystal candlesticks with birds on the base, marked Val Saint Lambert. Also included is a wooden candlestick with a copper part.
    Dim. h 27 cm (VSL)
    Estimate: € 40 / 60

  • #187

    Een grote spiegel in vergulde kader en kuif in Rococo stijl.

    A large mirror in a gilt frame with a Rococo style crest.
    Dim. 140 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #189
    Achiel Strijbol
    Period: 1901-1966

    ‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.

    'Forest View with Old Bridge', oil on canvas. Signed A. Strijbol.
    Dim. 46/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Femmes en fumant”, een lithografie in vergulde kader, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 89/160.

    "Women smoking," a lithograph in a gilded frame, signed outside the plate and numbered 89/160.
    Dim. 36 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #71
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen onderaan. Gemerkt P.U., gesigneerd.

    A cut crystal vase, green at the bottom. Marked P.U., signed.
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #30

    Een 18 kt wit en geelgouden art nouveau ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white and yellow gold Art Nouveau ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #10

    Een broche of hanger met twee oorbellen bezet met koraal van 18 kt geelgoud. Achterkant broche de speld alleen goud.

    A brooch or pendant with two earrings set with 18 kt yellow gold coral. Back of the brooch the pin is only gold.
    Dim. Bruto: 11,77 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #26
    Bulo

    Een set van 2 Bulo vergaderstoelen.

    A set of 2 Bulo conference chairs.
    Dim. 93 x 58 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    “The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.

    "The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910," a scale model in a display case.
    Dim. 25.5 x 45.5 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00