• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.

Online only
SKU: 0104190230.
Category: Speelgoed.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #230
Estimate: € 20 / 30

  • #231

    Een modelboot met elektromotor. Schade.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #311

    Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #232

    “Titan”. Een modelboot met elektromotor.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #67
    Renault

    Een pluchen hondje.

    Online only
    Estimate: € 10 / 20

  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #212

    Lot van zes diverse gravures: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie. - “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk. - “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd. - “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.

    Lot de six estampes: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction. - “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent. - “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main. - “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #239

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    Online only
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #62
    Lladro

    Online only
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #75

    Online only
    Dim. h: 51; Ø: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #191

    Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.

    Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #182
    Nin

    “Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274

    Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00