#245“Hofdames.” Een Japanse Aquarel op doek. Draagt handtekening.
#563Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
#42Zeiss IkonEen balgcamera, Zeiss Ikon, met draadontspanner.
#212MuranoEen paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
#199Jozef W. CornelisPeriod: 1941 - ....“Levensblad”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Jozef W. Cornelis.
"Levensblad" is an etching on paper, signed outside the plate by Jozef W. Cornelis.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 10.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#332“Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.
#268Een verchroomd metalen staande lamp voet zonder kap.
#243Rizinski“Wolk boven het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Cloud above the village". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#287Een antieke koperen ketel.
#137Een paar Italiaanse glaspasta vazen met decor van bruintinten.
#83“De waterdraagster”. Een verguld beeldje op marmeren sokkel.
"The water carrier". A gilded statue on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. H: 17 cmØEstimate: € 80 / 120