Similar lots by type
-
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
"Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 600 / 800 -
#30Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#360Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.
An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 350 / 450
Other lots in this auction
-
#326Een vintage salontafel, messing en glas.
A vintage coffee table, brass and glass.No longer availableDim. 44 x 103 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#25Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18kt yellow gold earrings each set with a pearl.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#174Henri Van SebenPeriod: 1825-1913‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.No longer availableDim. 52.5/71.5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#5Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.
An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#36Een massief houten rekje met één lade, kleine schade aan het gesculpteerde deel.
A solid wood shelf with one drawer, minor damage to the carved part.No longer availableDim. 112 x 55 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#543Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.
Collar vase in Chinese porcelain, famille rose.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Period: 1961Bijbel van Borso d'Este, reproductie van het 15e eeuws handschrift bestaande uit twee delen. Gedrukt in zwart-wit met geselecteerde pagina’s in kleur. Uitgegeven door Banca Polular di bergamo ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van Paus Johannes XXIII.
Bible of Borso d'Este, reproduction of the 15th-century manuscript in two parts. Printed in black and white with selected pages in color. Published by Banca Polular di Bergamo on the occasion of the 80th birthday of Pope John XXIII.No longer availableDim. 42/32 cmEstimate: € 120 / 150 -
#157Japanse legermotor, met vuureffect. Opwindbaar vintage speelgoed met vuursteentje. In prachtige vintage staat.
Japanese military motorcycle, with firing effect. Wind-up vintage toy with flint. In beautiful vintage condition.No longer availableDim. Lengte 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een metalen kap, gemerkt EAGLE. Niet getest.
A desk lamp from the 1930s, cast iron with a metal shade, marked EAGLE. Untested.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#470Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. HVS2.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. HVS2.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 900 / 1000 -
#160Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale pear-shape diamant van +- 1,01 ct. JVVS en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. FVVS.
An 18 kt white gold ring set with a central pear-shaped diamond of approximately 1.01 ct. VS clarity and with round diamonds totaling approximately 0.53 ct. VVS clarity.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#185Baume & Mercier Genève“Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.
"Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.No longer availableDim. 4 x 2.5 cmEstimate: € 1000 / 1200

