An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 800 / 1000
#127Een urne van verzilverd porselein.
An urn of silver-plated porcelain.No longer availableDim. H:39 cmEstimate: € 40 / 80 -
#545Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#259Geslepen halfhoge spiegel in goudkleurig romantisch kader.
Cut-glass half-length mirror in gold-colored romantic frame.No longer availableDim. 170/90 cmEstimate: € 180 / 200 -
#213LimogesEen set van 6 porseleinen borden gedecoreerd met vogels met vergulde afwerking, gemerkt Limoges, A. Grené, Bruxelles.
A set of 6 porcelain plates decorated with birds and gilded finish, marked Limoges, A. Grené, Brussels.No longer availableDim. Ø 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391Een groot lot schaalmodel gebouwen voor de HO modelspoorbaan. Vijf volle bananendozen.
A large lot of scale model buildings for HO scale model train layouts. Five full banana boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#61Boch Frères KeramisEen grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Gustave BuchetPeriod: 1888-1963‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.
'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.No longer availableDim. H 35, B 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#591Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.
Wall table in country style, with turned legs.No longer availableDim. H 72.5, B 134, D 55 cmEstimate: € 60 / 80