Similar lots by type
-
#30Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#360Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.
An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
"Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 600 / 800 -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000
Other lots in this auction
-
#535Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.
Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.No longer availableDim. H 74, B 147, D 95 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een Engelse vitrinekast in mahonie, 6 deuren.
An English mahogany display cabinet, with 6 doors.No longer availableDim. 212 x 211 x 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#381Herge-Moulinsart“Kuifje en de schat van Scharlaken Rackham”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 04.
"Tintin and the Treasure of Red Rackham", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 04.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#367Märklin HOEen lot van 3 locomotieven van Märklin, nrs. 3104, 3146 en 3078.
A lot of 3 Märklin locomotives, numbers 3104, 3146, and 3078.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#228Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.
A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.No longer availableDim. 92 x 141 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#438Chinees ‘Mudman’ beeld. Een van de acht ontsterfelijken. Sancai aardewerk.
Chinese 'Mudman' figurine. One of the eight immortals. Sancai pottery.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.
City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.No longer availableDim. 52/62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.
Heidezicht. Oil painting on canvas signed; B Van Rijn.No longer availableDim. 80/70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.
Lot of three items in Val Saint Lambert crystal. Two vases and a vintage ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 20, Ø 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.
A life-size polyester hippopotamus head.No longer availableDim. 85 x 55 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#368Yves LohéPeriod: 1947 - ....“Papillon”, een beeld van brons en glaspasta, gesigneerd Lohé. Met bijhorend certificaat.
"Papillon", a sculpture in bronze and glass paste, signed by Lohé. Comes with a certificate.No longer availableDim. 24.5 x 30 x 18 cmEstimate: € 120 / 160

