Similar lots by type
-
#360Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.
An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#30Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
"Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 600 / 800 -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000
Other lots in this auction
-
#560Een 18 kt wit, geel en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.70 ct in total.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#580Titan IndiaVier verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
Four different stainless steel ladies' watches.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#559“Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.
"Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.No longer availableDim. 39 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#220Een 18 kt geelgouden ring bezet met vier Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht 2 ct. een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with four Colombian emeralds with a total weight of 2 ct and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#219Klassieke commode met marmeren blad. Vier laden.
Classic chest of drawers with marble top. Four drawers.No longer availableDim. H 105, B 112, D 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.
An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.No longer availableDim. 4.5 x 3 cmEstimate: € 50 / 75 -
#100Een Tahiti parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot en met bijpassende oorbellen bezet met twee Tahiti parels van 12 mm en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Tahitian pearl necklace with an 18 kt white gold clasp, accompanied by matching earrings set with two Tahitian pearls of 12 mm each and two diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. Ø 11,50 mm L: 46 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#577Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.
Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.No longer availableDim. Hoogte 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.
No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#469De WaelePeriod: 1968 - ....“People Yellow”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd De Waele en gedateerd 2005.
"People Yellow", a painting, oil on canvas, signed De Waele and dated 2005.No longer availableDim. 140 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#355Een terra cotta amfoor in ijzeren houder.
A terracotta amphora in an iron holder.No longer availableDim. H: 115 cmEstimate: € 150 / 200

