Similar lots by type
-
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#30Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
"Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 600 / 800 -
#360Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.
An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 350 / 450
Other lots in this auction
-
#421Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.
s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.No longer availableDim. Hoogte 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Laag water, de oude Durme te Hamme’. Gemengde techniek op papier. Getekend; Romain Malfliet. Toegevoegd een foto van de schilder en zijn vrouw, 2002.
'Low tide, the old Durme in Hamme'. Mixed media on paper. Signed by Romain Malfliet. Added a photo of the painter and his wife, 2002.No longer availableDim. 26/35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Winterzicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Godderis.
"Winter view", a painting, oil on board, signed Godderis.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 50 / 75 -
#157Japanse legermotor, met vuureffect. Opwindbaar vintage speelgoed met vuursteentje. In prachtige vintage staat.
Japanese military motorcycle, with firing effect. Wind-up vintage toy with flint. In beautiful vintage condition.No longer availableDim. Lengte 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.
A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.No longer availableDim. 92 x 141 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#78Tafellampje in de stijl van Tiffany. Konische kap versierd met libellen op een blauwe achtergrond
Table lamp in the style of Tiffany. Cone-shaped shade adorned with dragonflies on a blue background.No longer availableDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.
A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. Hoogte 30, Ø 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Chinees juwelenkistje in de vorm van een bruidskast. Dieprood met goudkleurige decoratie. Twee deurtjes en vier kleine laden.
Chinese jewelry box in the shape of a bridal cabinet. Deep red with gold-colored decoration. Two doors and four drawers.No longer availableDim. H 23, B 16, D 14.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#284Henri van SebenPeriod: 1825-1913‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.No longer availableDim. 38/31.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Lot van drie wandtapijten naar de late middeleeuwen. Waarvan twee met roede en één met muurhaken.
Lot of three tapestries dating back to the late Middle Ages. Two with rods and one with wall hooks.No longer availableDim. 138/188 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Een zilveren broche bezet met een camee.
A silver brooch set with a cameo.No longer availableDim. 4 x 3,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.
Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.No longer availableDim. H 144, B 65, D 35 cmEstimate: € 80 / 120

