#41Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Coonawarra
Wynns M.P. 1993 aantal: 4 bt
Coonawarra
Hardy’s M.P. 1994 aantal: 3 bt
No longer available -
#366Ch. Goubeau A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2D 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#380Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#214Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 11 bt
No longer available -
#365Lot rode bordeaux
2005 aantal: 6 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. de Rouillac A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 4 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#136Collectie Single Malt
aantal: 6
Scott’s Lochside Single Blend Cask Strength
Bottled 2006
1964 aantal: 1 bt
Dun Eideann Tomatin 9 Years Old
1989 aantal: 1 bt
Dun Eideann Scapa 9 Years Old Orkney
1989 aantal: 1 bt
Glen Allan Pure Malt 15 Years Old Highlands Hedges & Butler
aantal: 1 bt
Highland Park Single Cask 12 Years Old Orkney
aantal: 1 hbt
Glengoyne 21 Years Old Highlands Sherry Matured
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 1000 / 1400 -
#179Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt
No longer available -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#212Ch. Franquet Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc - Cuvée Europe Cru bourgeois M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd