#267Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#327Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#306Ch. La Garene A.C. Entre-deux-Mers
M.O. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#400Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#65Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Jaguar Pinot Noir Dundee Hills Native Flora Wines, McMInnville Oregon M.O. 2010 aantal: 1 bt
Rutherford Cabernet Sauvignon Napa Valley Pine Ridge Vineyards, Napa Ca M.O. 2010 aantal: 1 bt
Fortis Cabernet Sauvignon Napa Valley Pine Ridge Vineyards, Napa Ca M.O. 2009 aantal: 1 bt
Riserva Red Wine Santa Barbara County Dascomb Cellars, Buellton Ca M.O. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#257Clos du Marquis A.C. St-Julien S.C. Ch. Léoville Las Cases M.C. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#307Clos du Roy A.C. Graves
M.P. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#333Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#148Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Ch. Larose-Monteils A.C. Sauternes
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Coteaux du Layon Chaume A.C.
Dom. Grosset, Rochefort s/Loire M.D. 1997 aantal: 1 bt