#87Ch. Pontet-Chappaz A.C. Margaux
M.P. 1974 aantal: 1 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#398Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#329Lot rode wijn
2001 aantal: 9 bt
La Cuvée Mythique Vin de Pays d’Oc Les Vignerons du Val d’Orbieu M.O. 2001 aantal: 7 bt
Cistus A.C. Faugères Ch. La Liquière M.C. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#310Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#50Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Marlbrook W.O. Constantia Klein Constantia, M.O. 1997 aantal: 1 bt
Rioja D.O.C. Palacios Remondo, Alfaro M.O. 2001 aantal: 1 bt
Cabernet-Merlot-Syrah
Ktima Malebith, Elliniko Proion M.O. 2009 aantal: 1 bt
Duas Quintas D.O.C. Douro Ramos Pito, Vila Nova de Gaia M.O. 2010 aantal: 4 bt
Palacio del Dean Reserva D.O. Navarra Nekeas, Añorbe M.O. 2013 aantal: 1 bt
Merlot Rum Barrels Monterey County Robert Mondavi, Acampo Ca M.O(..)
No longer available -
#133Lot witte champagne
aantal: 4
Champagne Carte d’Or brut
Moutardier, Le Breuil M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Millésimé
Serge Raffin, Ludes M.O. 2002 aantal: 1 bt
Champagne Brut
Laurent-Perrier, Tours-sur-Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut
aantal: 1 hbt
No longer available -
#363Ch. Peyruchet A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt