#353Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#292Ch. Guiraud-Cheval-Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#6Lot witte wijn
aantal: 17 Bt.
Dom. de la Louvetrie A.C. Muscadet Sèvre et Maine
M.D. 2008 aantal: 2 Bt.
Chardonnay Vin de Pays Portes de Méditerranée Simonnet-Febvre
2006 aantal: 2 Bt.
Uby Colombard - Ugi Blanc I.G.P. Côtes de Gascogne
2013 aantal: 2 Bt.
Marchais Colombard - Chardonnay Vin de Pays des Cötes de Gascogne
2010 aantal: 2 Bt.
Gayda Sauvignon blanc I.G.P. Pays d’Oc
2010 aantal: 1 Bt.
Dom. Y. et J. Huchet A.C. Muscadet Sèvre et Main(..)
No longer available -
#73Lot witte bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. des Arrieux A.C. Sauternes
M.B. 1992 aantal: 3 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1994 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#393Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#224Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#352Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#110Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#427Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt