#379Tignanello I.G.T. Toscana Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2008 aantal: 1 bt
No longer available -
#269Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#114Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. d’Arsac A.C. Margaux
M.O. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Deyrem Valentin A.C. Margaux
M.O. 2008 aantal: 1 bt
Roc du Bel Air A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 2008 aantal: 3 bt
Ch. Saint-Lô A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2008 aantal: 1 bt
Ch. Fonguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2009 aantal: 5 bt
Le Cavalier-Roi A.C. Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt
No longer available -
#197Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#3Lot witte wijn
aantal: 9 Bt.
Dom. de Brescou I.G.P. Côtes de Thongue
M.D. 2009 aantal: 2 Bt.
M.D. 2010 aantal: 1 Bt.
M.D. O.D. 2011 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#85Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Carteau Côtes Daugay A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1998 aantal: 4 bt
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2009 aantal: 2 bt
No longer available -
#327Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#234Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt