#292Ch. Guiraud-Cheval-Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#374Ch. Canon A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. K. 2006 aantal: 7 bt
No longer available -
#68Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Reserva de Familia Malbec Mendoza Hacienda Los Haroldos M.O. 2013 aantal: 1 bt
Cabernet-Sauvignon D.O. Conchagua Valley Viña Koyle M.O. 2013 aantal: 1 bt
Casillero del Diablo Reserva Privada Valle del Maipo Concha y Toro M.O. 2013 aantal: 1 bt
Casillero del Diablo Reserva Privada Valle del Maipo Concha y Toro M.O. 2018 aantal: 3 bt
Cabernet Sauvignon Marques de Casa Concha D.O. Maipo Concha y Toro M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cab(..)
No longer available -
#341Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#145Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Dom Carlos Old Douro Port
Manuel Antonio Saraiva, Pinhão M.O.
aantal: 1 bt
Ruby Port
Osborne, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 bt
Boa Vista Special Reserve Port
Offley, Burmester, Porto M.O.
aantal: 3 bt
Au Vieux Port(o) 5 Tawny
Nieport, Porto M.O.
aantal: 1 bt
Fine Tawny Port
Dow’s, Silva Cosens, Oporto M.O.
aantal: 1 bt
Porto Rocha 10 Years Old
Antonio da Rocha Leau, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#351Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 2017 aantal: 3 bt
Ch. La Rose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2014 aantal: 5 bt
No longer available -
#240Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#219Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 8 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt