#399Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#328Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#306Ch. La Garene A.C. Entre-deux-Mers
M.O. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#275Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#290Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#238Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt
No longer available -
#20Lot witte wijn
aantal: 12 bt
K de Krevel A.C. Montravel Vin blanc sec M.D. 1990 aantal: 2 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Daubech-Simandoux, St-Emilion
1970 aantal: 2 bt
Chablis 1e Cru Montmain A.C. Michel Rémon, Chablis
1970 aantal: 1 bt
Bourgogne A.C. Tollot & Voarick, Chorey
1979 aantal: 1 bt
1981 aantal: 1 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Cuvée des Quatre B
aantal: 1 bt
Dom. du Cantonnet A.C. Bergerac Sec
M.D.(..)
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt
No longer available -
#84Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 2 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 4 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#425Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt