#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#186Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#238Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt
No longer available -
#42Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1959 aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges A.C. Lamurier, Nuits
1974 aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 2 bt
Pommard A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape Cuvée du Pas de la Mule A.C.
M.B. 1982 aantal: 1 bt
Gevrey-Chambertin Les Baisselons A.C. Louis Lesanglier, Beaune M.O. 1992 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.(..)
No longer available -
#137Collectie Single Malt
aantal: 5 bt
Tullibardine 20 Years
aantal: 1 bt
The Glenlivet Nàdurra Cask Strength
aantal: 1 bt
Ardbeg Ten years old
aantal: 1 bt
The Glenrothes Select Reserve
aantal: 1 bt
Glenmorangie Traditional 100% Proof
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 480 / 500 -
#221Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#328Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#313Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#301Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 12 bt