#253Pavillon Rouge du Ch. Margaux A.C. Margaux
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#91Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Beau Céran A.C. Bordeaux
M.O. 2004 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Manoir A.C. Bordeaux
M.C. 1995 aantal: 2 bt
La Croix Beaucourt A.C. Médoc
M.O. 2004 aantal: 1 bt
Ch. Haut Peyruguet A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt
Ch. La Rose Saint-Germain A.C. Bordeaux
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Hermitage Mazeyres A.C. Pomerol
M.C. 2011 aantal: 1 bt
Ch. La Rose Vosel A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2013 aantal: 1 bt
No longer available -
#417Lot rode bordeaux
2015 aantal: 9 bt
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 3 bt
Ch. Fonréaud A.C. Listrac
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Patache d’Aux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#210Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#306Ch. La Garene A.C. Entre-deux-Mers
M.O. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#123Lot bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Haut Barradieu A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Le Tertre de Tuquet A.C. Bordeaux
M.B. 1987 aantal: 1 bt
Réserve La Croix-Beaucourt A.C. Médoc
M.B. 1988 aantal: 1 bt
Ch. Lalande A.C. Bordeaux
M.C. 1988 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Blanc Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Graves
M.C.(..)
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#247Ch. La Fleur Fompeyre A.C. Côtes de Castillon
M.C 1993 aantal: 11 bt
No longer available -
#300Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. 1999 aantal: 7 bt
No longer available -
#191Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 12 bt