#314Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#414Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#286Dom. de la Marquise A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#315Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#216Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt
wineNo longer available -
#254Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#416Lot rode bordeaux
2015 aantal: 6 bt
Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Saint-Ange A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#332Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#267Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)