#271
Ch. Le Manoir A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1988 aantal: 6 bt
No longer available -
#390
Pinot Gris Clos Windsbuhl A.C. Alsace Dom. Zind-Humbrecht, Turckheim M.O. 2000 aantal: 3 bt
No longer available -
#178
Ch. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 12 bt. ms à ls
No longer available -
#140
Touraine Méthode Traditionnelle Brut A.C. Dom. de la Prévôté, Serge & Pascal Bonnigal, Limeray M.O. O.D. 0 aantal: 6 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#186
Châteauneuf-du-Pape A.C. Daniel Sanders, Barsac
1973 aantal: 1 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#234
Volnay Fromentaux A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1984 aantal: 5 bt
No longer available -
#387
Los Molinos Gran Reserva D.O. Valdepeñas Felix Solis, Valdepeñas M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#133
Dom. Les Luquettes V.D.P. du Mont Caume Le Lys, La Cadière d’Azur M.O. O.D. 0 aantal: 6 bt
No longer available -
#353
Beaumes de Venise Dom. de Beaumalric A.C. Côtes de Rhône Villages Isabelle & Daniel Begouaussel, Beaumes M.D. 1996 aantal: 6 bt
No longer available -
#233
Ch. Les Ormes de Pez A.C. St-Estèphe Cru grand bourgeois M.C. 1983 aantal: 9 bt
No longer available -
#176
Clos La Fleur Figeac A.C. St-Emilion A. Moueix Père & Fils
1970 aantal: 12 bt ts à ms, 1 vidange