#164
Ch. Bonis A.C. Saint-Estèphe
M.C. O.D. 1976 aantal: 11 Bt. neck à ms
No longer available -
#239
Ch. Vieux Riffat A.C. Pomerol Grafé Lecocq, Namur M.B. 1989 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#275
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1993 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#163
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1976 aantal: 12 Bt. ts à bn, vlekken, 1 gescheurd etiket
No longer available -
#362
Gigondas Romane Machotte A.C. Pierre Amadieu, Gigondas M.O. 2011 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#216
Lot rode Bordeaux
1986 aantal: 11 Bt. Clos Toumailin A.C. Canon-Fronsac
M.P. 1986 aantal: 1 Bt. Ch. Godineau A.C. Bordeaux
M.C. 1986 aantal: 1 Bt. Ch. Beau-Site A.C. Puisseguin-St-Emilion M.B. 1986 aantal: 3 Bt. Ch. Gagnard A.C. Fronsac
M.C. 1986 aantal: 2 Bt. Cuvée de la Commanderie du Bontemps A.C. Médoc
M.O. 1986 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Grelot A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1986 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#337
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Cronwagen-Iberica S.L., Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#157
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à vts
No longer available -
#53
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. Tour d’Auron A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2004 aantal: 1 Bt. Ch. Moulin Riche A.C. St-Julien
M.C. 2004 aantal: 1 Bt. Ch. Manguine A.C. Bordeaux
M.C. 2004 aantal: 3 Bt. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 2004 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Vigneau A.C. Pessac-Leognan
M.C. 2005 aantal: 1 Bt. Ch. du Barry A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2006 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Baradieu A.C. St-Estèphe
M.C. 2007 aantal: 2 Bt. (..)
No longer available -
#316
Ch. Plaisance A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1999 aantal: 4 Mag.