#41
Lot rode bordeaux
aantal: 3 Bt. Ch. Jean-Voisin A.C. St-Emilion R. Betaille, Libourne
1949 aantal: 1 Bt. MSCh. Canon A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1981 aantal: 1 Bt. Ch. La Clusière A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1989 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#237
Santenay 1e Cru La Comme A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 1999 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#139
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. TS
No longer available -
#69
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Bt. Mercurey A.C. Dom. de la Renarde, André Delorme, Rully M.O. 1978 aantal: 5 Bt. Mercurey A.C. Dom. de la Renarde, André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 1 Bt. Rully A.C. Dom. de la Renarde, André Delorme, Rully M.O. 1979 aantal: 3 Bt. Bourgogne Pinot Noir A.C. Dom. Bernard Delagrange, Meursault M.P. 1990 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#361
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#126
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1973 aantal: 5 Bt. TS, vlekken
No longer available -
#71
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Gevrey-Chambertin A.C. Georges Lignier, Morey M.D.
aantal: 1 Bt Vosne-Romanée Premier Cru A.C. Robert Gibourg, Morey M.O. 1974 aantal: 1 Bt Pommard 1e Cru A.C. Robert Gibourg, Morey M.P. 1978 aantal: 1 Bt Corton Clos du Roi A.C. Grand cru Pierre André, Ch. de Corton, Aloxe M.C. 1983 aantal: 1 Bt Pommard 1e Cru A.C. Robert Gibourg, Morey M.P. 1984 aantal: 1 Bt Fixin A.C. Vincent & Denis Berthaut, Fixin M.D. 1990 aantal: 1 Bt Aloxe-Cor(..)
No longer available -
#147
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#252
No longer available -
#342
Sancerre La Clémence A.C. Vincent Pinard, Bué M.P. D. 2006 aantal: 8 Hbt.
No longer available -
#106
Ch. La Fleur Canon A.C. Côtes Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1970 aantal: 6 Bt. BN à TS
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.