#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#53Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#333Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#382Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#281Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#239Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#108Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1984 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1985 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Lalande-Borie A.C. St-Julien
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C(..)
No longer available -
#110Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#406Lot rode wijn
2013 aantal: 11 bt
Perrydale Hills Pinot Noir Willamette Valley Harper Volt, Gaston Oregon M.O. 2013 aantal: 1 bt
Pinot Noir Russian River Valley Kosta Brown, Sebastopol, Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Rochioli Riverblock Pinot Noir Russian River Valley Williams Selyem Winery, Healdsburg Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Bootlegger’s Hill Pinot Noir Russian River Valley Cirq Bross Estate, Sebastopol CA M.O. 2013 aantal: 1 bt
Pinot Noir Sonoma Coast Kastani(..)