#2Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Crémant d’Alsace Brut A.C. Joseph Gross, Wolxheim M.O.
aantal: 1 bt
Crémant Demi-Sec
Moet & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
Blanc Fumé de Pouilly A.C. Millot, Nevers M.O. 1973 aantal: 1 bt
Pouilly-Fumé A.C.
Seguin Père & Fils, Pouilly M.O. 1975 aantal: 4 bt
Vouvray Demi-Sec A.C.
Dom. Le Peu de la Moriette M.O. 1993 aantal: 1 bt
No longer available -
#405Lot rode wijn
2012 aantal: 4 bt
Emery Pinot Noir Willamette Valley WillaKenzie Estate, Yamhill Oregon
2012 aantal: 1 bt
Z Cuvée Santa Ynez Valley Zaca Mesa Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Sangiovese Santa Ynez Valley Koehler Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon Reserve Santa Ynez Valley Grassini Family Vineyards, Santa Ynez Ca
2012 aantal: 1 bt
No longer available -
#258Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 7 bt
No longer available -
#31Lot rode wijn
aantal: 3 bt
Valbuena 5° D.O. Ribera del Duero Bodegas Vega Sicilia, Valladolid M.O. 2016 aantal: 1 bt
Pintia D.O. Toro Tempos, Vega Sicilia, Bodegas y Viñedos Pintia, Valladolid M.O. 2016 aantal: 2 bt
No longer available -
#393Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#281Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#185Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 8 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#345Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#4121884 The President’s Blend Mendoza, Argentina Escorihuela Gascón, Mendoza M.O. O.D. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#406Lot rode wijn
2013 aantal: 11 bt
Perrydale Hills Pinot Noir Willamette Valley Harper Volt, Gaston Oregon M.O. 2013 aantal: 1 bt
Pinot Noir Russian River Valley Kosta Brown, Sebastopol, Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Rochioli Riverblock Pinot Noir Russian River Valley Williams Selyem Winery, Healdsburg Ca M.O. 2013 aantal: 1 bt
Bootlegger’s Hill Pinot Noir Russian River Valley Cirq Bross Estate, Sebastopol CA M.O. 2013 aantal: 1 bt
Pinot Noir Sonoma Coast Kastani(..)
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal: