Other lots in this auction
-
#277
Chassagne-Montrachet 1e Cru Les Champs-Gain A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 2003 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#38
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt Ch. Moulin du Cadet A.C. St-Emilion grand cru classé
M.P. 1976 aantal: 1 Bt Ch. Lanessan A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1980 aantal: 1 Bt Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 1981 aantal: 2 Bt Ch. de Montahut A.C. Fronsac
M.C. 1981 aantal: 1 Bt Ch. Tricot d’Arsac A.C. Margaux
M.C. 1982 aantal: 1 Bt Ch. La Gurgue A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 Bt Ch. St-Pierre A.C. Pomerol
M.C. 1983 aantal: 1 Bt Ch. (..)
No longer available -
#316
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#95
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge A. & R. Barrière Frères, Bordeaux
1961 aantal: 6 Bt. TS à MS
No longer available -
#427
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#241
Quinta do Castelinho Vintage Porto Engarrafado em 2001 Castelinho Vinhos S.A., S. Joao da Pesquiera-Douro M.O. O.K. 1999 aantal: 6 Bt
No longer available -
#174
Ch. Austerlitz A.C. Saint-Emilion
1979 aantal: 12 Bt. BN à VTS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#144
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN à VTS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#23
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Aloxe-Corton A.C. Albert Guichard, Macon M.O.
aantal: 1 Bt. Beaune 1e Cru A.C. Eduard Mahler, Zurich
1979 aantal: 2 Bt. Moulin-à-Vent A.C. Dom. des Fontaines, Aujoux
1983 aantal: 1 Bt. Morgon Les Charmes A.C.
J. Trichard, Villié
1992 aantal: 1 Bt. Côtes du Rhône A.C. Le Monastère
1993 aantal: 1 Bt. Côte de Beaune-Villages A.C. Olivier Léglise, Bligny M.O. 1978 aantal: 1 Bt. Savigny Godeaux A.C. Dom. Séguin-Manuel, Savigny M.O. (..)
No longer available -
#252
Quinta do Castelinho Vintage Porto Engarrafado em 2001 Castelinho Vinhos S.A., S. Joao da Pesquiera-Douro M.O. O.K. 1999 aantal: 6 Bt
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#366
Moulin d’Issan A.C. Bordeaux Supérieur
M.P. 2010 aantal: 12 Bt.
No longer available