#351
Volnay 1e Cru Champans A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 1995 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#209
Lot rode bordeaux
1982 aantal: 12 bt Ch. Haute Libarde A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1982 aantal: 6 bt Ch. Perenne A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1982 aantal: 3 bt Ch. Bois David A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1982 aantal: 3 bt
No longer available -
#197
Volnay A.C. Deroye, Beaune
1976 aantal: 7 bt Vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#418
Vin Rosé Pétillant Cuvée du Cellier Le Cellier Lingot-Martin, Poncin M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt.
No longer available -
#174
Chapelle de la Trinité A.C. St-Emilion
1970 aantal: 11 bt ms
No longer available -
#182
Champagne Brut Comtes de Champagne Blanc de Blancs Taittinger, Reims M.O. 1971 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#115
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Vosne-Romanée A.C. Faye & Cie, Mâcon M.O. 1967 aantal: 1 bt Morey-St-Denis 1e Cru Clos de la Bussière A.C. Dom. G. Roumier et ses fils, Chambolle M.D. 1971 aantal: 1 bt Bonnes-Mares A.C. Grand cru Dom. Clair-Daü, Marsannay M.D. 1971 aantal: 1 bt Aloxe-Corton A.C. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 bt Nuits-Saint-Georges Les Perrières A.C. Camille Giroun, Beaune M.O. 1978 aantal: 1 bt Nuits-Saint-Georges A.C. Robbers & Van d(..)
No longer available -
#347
Artus des Moines A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#415
Ch. La Rose Pressac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2003 aantal: 6 bt
No longer available -
#356
Ch. Cantegrive A.C. Côtes de Castillon
M.C. O.K. 1996 aantal: 3 Mag. Individuele kistjes
No longer available -
#232
Ch. Les Eyrilles de Meyney A.C. Fronsac
M.P. 1983 aantal: 11 bt