#188
Les Reflets du Ch. Armens A.C. Saint-Emilion Grand Cru
M.C. 2005 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#181
Quinta do Vesuvio Vintage Port
O.K. 2000 aantal: 6 Bt.
No longer availableEstimate: € 75 / 120 -
#81
Lot Portugese wijn
aantal: 12 Bt.
Grainha D.O.C. Douro Reserva
2017 aantal: 5 Bt.
Grainha D.O.C. Douro Reserva
2016 aantal: 5 Bt.
Quinta do Crasto D.O.C. Douro Reserva
2013 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#190
Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. O.K. 2005 aantal: 1 Mag.
No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#131
Sibio Vintage Porto
Real Companhia Vinicola do Norte de Portugal
1970 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#130
Clos de Vougeot A.C. Dom. Jacques Prieur M.D. 1970 aantal: 12 Bt. 4 - 10 cm
No longer available -
#202
Ch. Rauzan-Segla A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 2009 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#2
Lot witte wijn
aantal: 13 Bt;
Mateus
Sogrape Vinhos
aantal: 1 Bt.
African passion W.O. Western Cape
2013 aantal: 1 Bt.
Kaapse Leeuw W.O. Western Cape
2012 aantal: 1 Bt.
Chenin Blanc Victoria Australia Brown Brothers
2012 aantal: 2 Bt.
Las Casas del Toqui Valle Central Chile
2010 aantal: 1 Bt.
Misiones de Rengo Valle Rapel Chile
2003 aantal: 1 Bt.
Dom. Vinsmoselle Rivaner A.C. Moselle Luxembourgeoise
2011 aantal: 1 Bt.
Bos(..)
No longer available -
#37
Lot Spaanse rode wijn
aantal: 10 Bt.
Viña Real D.O. Rioja
1999 aantal: 1 Bt.
Berberana Reserva D.O. Rioja
1973 aantal: 1 Bt.
Viña Ardanza D.O. Rioja
1981 aantal: 1 Bt.
Marques de Murrieta D.O. Rioja
1982 aantal: 1 Bt.
1983 aantal: 1 Bt.
1988 aantal: 1 Bt.
Señorio de Sarria D.O. Navarra Reserva
1959 aantal: 3 Bt.
Viña Real D.O. Rioja
1985 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#118
Gevrey-Chambertin A.C. Dom. Drouhin-Laroze M.D. 1967 aantal: 11 Bt. 2 - 4 cm
No longer available -
#43
Lot rode Bordeaux
aantal: 2 Bt.
Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 2009 aantal: 1 Bt.
Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#224
The Ladybird W.O. Simonsberg-Stellenbosch Laibach
2017 aantal: 5 Bt.