Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1996 aantal: 8 bt
No longer available -
#319
Ch. Latour-à-Pomerol A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 4 bt
No longer available -
#38
Lot rode wijn
aantal: 10 bt diverse niveau’s, sommige etiketten geschadigdBarolo D.O.C. Giuseppe Contratto, Canelli M.O. 1970 aantal: 1 bt Barolo Riserva D.O.C. Giacomo Borgogno & Figli, Barolo M.O. 1970 aantal: 2 bt Barolo Riserva D.O.C. Filli Borgogno, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Giovanni Scanavino, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
A. Lignana, Torino M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Grimaldi, Valle Talloria M.O. 1971 aantal: 1 bt Baro(..)
No longer available -
#7
Lot witte wijn
aantal: 7 bt Sancerre Clos les Perriers A.C. Dom. Reverdy-Ducroux, Verdigny M.O. 1988 aantal: 1 bt Sancerre Vauvelle A.C. Dom. Reverdy-Ducroux, Verdigny M.P. 1989 aantal: 4 bt Sancerre-Chavignol Les Monts Damnés A.C. Jean Delaporte, Chavignol M.P. 1976 aantal: 1 bt Meursault-Charmes A.C. 1e cru E. Michelot, Meursault M.D. 1982 aantal: 1 bt
No longer available -
#428
Ch. Montfollet Le Valentin A.C. Blaye Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#401
Ch. Martinat A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2005 aantal: 6 bt
No longer available -
#244
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#300
Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#311
Gewurztraminer Kaefferkopf A.C. Alsace Grand cru Sick Dreyer, Ammerschwihr M.O. 1990 aantal: 13 bt
No longer available -
#182
Ch. Les Polyanthas A.C. Montagne-St-Emilion
1970 aantal: 12 bt ts à ms