#254Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#363Ch. Peyruchet A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#356Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#415Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#202Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#352Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#260Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. O.D. 1994 aantal: 12 bt