#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#311Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#282Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#164Lot wijnboeken Hubrecht Duijker, De Grote wijnen van Bourgogne, van Bordeaux. De Goede wijnen van Rhône en Franse Zuiden (ed. 1983 & 1988), van Rioja, van Loire, Elzas, Champagne, van Bordeaux.
aantal: 1 bt
Hubrecht Duijker & Hugh Johnson, Wijn-en Reis- van Frankrijk. Hugh Johnson, Wijnatlas. Reader’s Digest, Wijnreisgids voor Frankrijk
aantal: bt
No longer available -
#201Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#147Lot rode Porto
aantal: 3 Bt.
Quarles Harris Vintage Port
1977 aantal: 1 Bt.
Ferreira Vintage Port
1991 aantal: 1 Bt.
Sandeman “Vau Vintage” Vintage Port
1997 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#43Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Oppium A.C. Minervois Ch. d’Oupia, Oupia M.C. 2011 aantal: 3 bt
Sylla A.O.P. Minervois Dom. Borie de Maurel, Félines M.O. 2015 aantal: 2 bt
Minervois Vieilles Vignes A.O.P. Minervois Pierre Cros, Badens M.O. 2018 aantal: 3 bt
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt