#201Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#90Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1996 aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Haut Cloquet A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#147Lot rode Porto
aantal: 3 Bt.
Quarles Harris Vintage Port
1977 aantal: 1 Bt.
Ferreira Vintage Port
1991 aantal: 1 Bt.
Sandeman “Vau Vintage” Vintage Port
1997 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#181Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 2 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#333Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#416Lot rode bordeaux
2015 aantal: 6 bt
Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Saint-Ange A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#380Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#348Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#265Clos du Marquis A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt