#85Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Carteau Côtes Daugay A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1998 aantal: 4 bt
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2009 aantal: 2 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#8Lot witte wijn
aantal: 9
Frauenkirchner Kaisergarten Beerenauslese Weinbaugebiet Rust-Neusiedlersee, Oesterreich Weissburgunder u. Gewürztraminer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1983 aantal: 1 hbt
Bereich Wonnegau Kerner Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Herrgotts-Tröpfchen Gold-lackkapsel Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1985 aantal: 4 bt
Tokay Pinot Gris Hengst A.C. Alsace Grand cru - Sélection de grains nobles Dom. Aimé Stentz & Fils, Wettolsheim M.(..)
No longer available -
#205Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 7 bt
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#331Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#238Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt
No longer available -
#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#427Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt