#416Lot rode bordeaux
2015 aantal: 6 bt
Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Saint-Ange A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#203Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#315Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#61Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1975 aantal: 1 bt
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Ch. La Commanderie A.C. Bordeaux Supérieur
1970 aantal: 1 bt
Ch. Faleyrans A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Ch. L’Angélus A.C. Frosac
1966 aantal: 2 bt
Ch. Haut Maillet A.C. Pomerol
1966 aantal: 1 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 b(..)
No longer available -
#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#197Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#371Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#165Taylor’s Old Tawny Port 10 years old
Taylor, Flatgate & Yeoman Vinhos M.O. O.K. 0 aantal: 1 bt
No longer available -
#334Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#291Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt