#459
Chablis Cuvée Les Pargues A.C. Chablis Dom. Servin, Chablis M.D. 2013 aantal: 6 bt
No longer available -
#101
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1998 aantal: 6 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1995 aantal: 4 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1989 aantal: 2 bt
No longer available -
#420
Ch. de Fonbel A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#211
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. O.K. 1976 aantal: 3 Mag. 1 bn, 1vts, 1ms
No longer available -
#68
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt Ch. Canon-La-Gaffelière A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1983 aantal: 2 bt Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt Ch. La Tuilerie des Combes A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2005 aantal: 1 bt
No longer available -
#161
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé J. Vandermeulen-Decannière, Ostende M.B. 1947 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#54
Lot rode wijn
aantal: 4 bt Barolo D.O.C.G. Valfieri, Alba M.O. 1986 aantal: 2 bt Barolo D.O.C.G. G. Contratto, Canelli M.O. 1988 aantal: 1 bt Barbaresco Riserva Speciale D.O.C.G. Marchesi Villadoria, Serralunga d’Alba M.O. 1962 aantal: 1 bt
No longer available -
#99
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt bn à tsMouton-Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1973 aantal: 1 bt Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1974 aantal: 1 bt Ch. Larcis-Ducasse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 1 bt Ch. Pouget A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 1 bt Ch. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. de Camensac A.C. Haut-Médo(..)
No longer available -
#305
Ch. Latour A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#321
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. K. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
#167
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1964 aantal: 5 bt 4 à 6 cm, 1 etiket manco