Other lots in this auction
-
#22
Lot witte Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt. schade en vlekken aan etikettenCh. Raymond-Lafon A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#316
Ch. Plaisance A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1999 aantal: 4 Mag.
No longer available -
#27
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C.
aantal: 1 Bt. beschadigd etiketCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. tsVieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1973 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Bergey A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 Bt. tsCh. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#61
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Hbt. Ch. Lafleur Grangeneuve A.C. Pomerol
M.O. 1976 aantal: 1 Hbt. msCh. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1994 aantal: 5 Hbt.
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Delhaize Le Lion, Bruxelles M.B. 1990 aantal: 1 Bt. etiket ontbreektBourgogne Côtes d’Auxerre A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#358
Ch. Le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 2010 aantal: 2 Bt. neck
No longer available -
#238
Ch. Grand-Renouil A.C. Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#325
Ch. Grand Mirande A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#339
Alliance par René-Hugues Gay A.C. Saumur Les Caves, Le Puy-Notre-Dame M.D. 2005 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#191
Ch. Larose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#39
Lot rode Bordeaux
aantal: 7 Bt. Ch. Chapelle-Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 2 Bt. Ch. de Bouchet A.C. Bordeaux
M.C. 1986 aantal: 1 Bt. Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 aantal: 1 Bt. vtsCh. Haut-Piquat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1989 aantal: 1 Bt. vtsCh. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt. vts, ts
No longer available -
#37
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Cormeil-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 3 Bt. Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available