#405
Ch. Haut-Chaigneau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. D. 2001 aantal: 9 bt
No longer available -
#235
Barolo D.O.C.G. Giacomo Borgogno, Piemonte M.O. 1985 aantal: 10 bt
No longer available -
#448
Cabernet-Syrah I.G.P. Pays d’Oc Producteurs Réunis, F34560 M.O. O.K. 2011 aantal: 2 bt
No longer available -
#394
Gewurztraminer Grand Cru Steinert A.C. Alsace Grand Cru Ernest Wein, Pfaffenheim M.O. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#344
Cuvée Rolland du Ch. Canteloup A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#450
24 Carra Rosé 100% Gamay Noir Sambardier, Denicé M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#100
Lot rode bordeaux
aantal: 15 bt Ch. Beau Rivage A.C. Bordeaux Supérieur
1967 aantal: 1 bt beschadigd etiketMouton Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1978 aantal: 1 bt Ch. Grand Maillos A.C. Bordeaux
M.O. 1990 aantal: 6 bt Ch. Bonnet A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Mayne Sansac A.C. Bordeaux
M.O. 1999 aantal: 1 bt Ch. Les Sablières A.C. Bordeaux
M.O. 2001 aantal: 1 bt Bordeaux A.C. Cuvée Grafé-Lecocq, Namur M.B. 2001 aantal: 1 bt Prince de Saint-Jean A.C. Bor(..)
No longer available -
#42
Lot witte bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Roquegrave A.C. Bordeaux Premier grand cru de vin blanc moelleux M.C. 1934 aantal: 2 bt Ch. Lafon-Laroze A.C. Sauternes
1961 aantal: 1 bt Crû Peyraguey A.C. Sauternes
1966 aantal: 1 bt Ch. d’Arche A.C. Sauternes 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 bt Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 5 bt
No longer available -
#269
Lot rode bordeaux
1988 aantal: 12 bt Réserve La Croix-Beaucourt A.C. Médoc
M.B. 1988 aantal: 2 bt Ch. Le Manoir A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1988 aantal: 2 bt Ch. La Fleur Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 8 bt
No longer available -
#247
Ch. Lamothe A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1985 aantal: 12 bt neck à ts, 1 ms
No longer available -
#451
Ch. Labastide-Dauzac A.C. Margaux
M.C. O.D. 2012 aantal: 6 bt