#191
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt ts à ms
No longer available -
#184
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#167
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1964 aantal: 5 bt 4 à 6 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#73
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. La Croix des Landes A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1994 aantal: 3 bt Ch. Castaing A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#61
Lot rode wijn
aantal: 11 bt La Vieille Ferme A.C. Côtes du Rhône
M.O. 1994 aantal: 4 bt Rasteau A.C. Côtes du Rhône-Villages Cave du Grand Jas, Rasteau M.P. 1990 aantal: 4 bt La Grappeliande A.C. Côtes du Rhône Andéol Salavert, St-Andéol M.O. 1995 aantal: 1 bt Cuvée Privée A.C. Côtes du Rhône Cellier des Dauphins, Tulette M.O. 2005 aantal: 2 bt
No longer available -
#391
Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 2003 aantal: 11 bt
No longer available -
#113
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Givry 1e Cru Clos du Cras Long A.C. François Lumpp, Givry M.O. 2000 aantal: 2 bt Nuits-St-Georges 1e Cru Les Daminodes A.C. Simon & Fils, Aloxe M.O. 2004 aantal: 8 bt
No longer available -
#248
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#427
Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#472
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#141
Sylvaner A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#57
Lot rode wijn
aantal: 9 bt Diverse niveau’sCôte Rôtie A.C. Delas, Tournon M.O. 1973 aantal: 1 bt Chante Perdrix A.C. Cornas Delas, Tournon M.O. 1973 aantal: 3 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. Delas, Tournon M.O. 1973 aantal: 3 bt St-Joseph A.C.
Delas, Tournon M.O. 1974 aantal: 2 bt