#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#356Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#318Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#351Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#288Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#123Lot bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Haut Barradieu A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Le Tertre de Tuquet A.C. Bordeaux
M.B. 1987 aantal: 1 bt
Réserve La Croix-Beaucourt A.C. Médoc
M.B. 1988 aantal: 1 bt
Ch. Lalande A.C. Bordeaux
M.C. 1988 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Blanc Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Graves
M.C.(..)
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#202Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#178Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 3 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#141Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glenmorangie Burgundy Wood Finish
aantal: 1 bt
Glenmorangie Nectar d’Or
Sauternes casks
aantal: 1 bt
Tomatin The Cooper’s Choise 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Highland Park Capella Orkney
aantal: 1 bt
Dun Bheagan 12 years old Orkney
1993 aantal: 1 bt
Highland Park 12 years old Orkney
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 800 / 1000