#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#313Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#286Dom. de la Marquise A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#99Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 3 bt
Mise de la Baronnie A.C. St-Emilion Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.O. 1998 aantal: 1 bt
Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1999 aantal: 3 bt
Ch. Puy la Rose A.C. Pauillac Cru bourgeois M.C. 1999 aantal: 1 bt
Cordier A.C. Bordeaux
M.O. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Pontet Barrail A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 bt
No longer available -
#226Lot rode bordeaux
1989 aantal: 7 bt
Ch. Cazeau A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 2 bt
La Gravette de Certan A.C. Pomerol S.C. Vieux Ch. Certan M.P. 1989 aantal: 3 bt
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1989 aantal: 1 bt
No longer available -
#317Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#306Ch. La Garene A.C. Entre-deux-Mers
M.O. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#307Clos du Roy A.C. Graves
M.P. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#120Lot rode bordeaux
aantal: 3 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 mag.
Ch. Petit Bocq A.C. St-Estèphe
M.C. 2007 aantal: 1 mag.
Ch. Dutruch Grand Poujeaux A.C. Moulis Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 2008 aantal: 1 mag.
No longer available -
#386Moulin-à-Vent Prestige A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. O.D. 2009 aantal: 6 bt